Interiéry a dekorace

Příjemné prostředí jak doma tak na pracovišti přispívá k pohodě a větším pracovním výkonům. Našim úkolem je Vám prostředí zpříjemnit a zvýšit prestiž Vaší firmy.

Dekorace do interiérů

Zajistíme květinové aranžmá pro hotely, obchody, restaurace, do firem, ale i pro Vaše domy a byty. Nejste-li si jistí jakou dekoraci do interiéru použít, sjednáme si schůzku přímo na místě a společně vyhodnotíme jaké rostliny či dekorace budou pro Vás vhodné v závislosti na vlhkosti vzduchu, světle a podmínkách. Součástí této služby je příprava návrhu a cenová kalkulace. Tato služba je zpoplatněna částkou 500,- a odečítá se z celkové částky po realizaci.

20140923_125320

 

Vánoční interiérové dekorace

Období adventu a Vánoc je velmi kreativní a také příjemně náročné. Připravujeme pro Vás nové kolekce dekorací do Vašich domů, bytů, firem a restaurací.

Nabízíme pro Vás jednoduché i luxusní adventní věnce, svícny, dekorace, dekorování hrnkových rostlin a kompletní adventní výzdobu Vašeho domu, bytu či restaurace.

Na přání zákazníka vyrábíme a zdobíme vánoční stromy.

IMG_9124

 

 

Dekorační nádoby

Dekorační nádoby jsou nedílnou součástí a velmi důležitým prvkem v interiéru. Musí být navrženy velmi citlivě s ohledem na styl interiéru a funkčnost.

Dle Vašich požadavků volíme také technologii použitou při osazování.  Na trhu je k dispozici mnoho nádob nejrůznějších tvarů a barev, které můžeme využít. V naší nabídce naleznete vázy, květináče a obaly značek Lechuza, Paramit, Sandra Rich, Planta, Fleur-Ami, Fiberstone, Niuewkoop a mnoho dalších.

IMG_1736

 

Prodejna
tel.: +420 775 783 044
Květiny
tel.: +420 604 468 812